هیچ محصولی یافت نشد.

معرفی شرکت فوتون موتور

وقتی صحبت از صنعت خودروسازی به میان می آید، چند نام بزرگ در ذهن میدرخشد. با این حال، نام فوتون موتور به عنوان یک ستاره نوظهور قابل چشم پوشی نیست. فوتون موتور یک شرکت چینی در زمینه تولید وسایل نقلیه تجاری، مانند کامیون، اتوبوس و وانت است که در چندسال اخیر تولید خودروهای شخصی را نیز به کارنامه ی خود افزوده است. اگرچه ممکن است نام فوتون در کشورهای اروپایی و آمریکایی شناخته شده نباشد، اما در چندسال اخیر خودروهای فوتون موتور در کشورهای آسیایی از جمله ایران به محبوبیت گسترده ای رسیده‌اند.

فوتون سنگین

فوتون سنگین یکی از زیرمجموعه های گروه فوتون موتور ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری در چین است. خوشبختانه در چندسال اخیر فوتون موتور مهارت خود را در تولید کامیون های سنگین مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، معدن و حمل و نقل اثبات کرده است. فوتون سنگین با بیش از 20 سال تجربه در صنعت، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در زمینه کامیون های سنگین تثبیت کرده است.

کیفیت فوتون سنگین نیز مانند سایر محصولات تولید شده توسط فوتون موتور از نظر فناوری های مورد استفاده و تعهد به پایداری محصول، بی سابقه و کم نظیر است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد فوتون سنگین میتوان به تعهد این کمپانی چینی به نوآوری اشاره کرد.

 

لوازم یدکی فوتون سنگین

اگر صاحب فوتون سنگین یا کامیون هستید، حتما نسبت به این موضوع آگاهی دارید که استفاده از لوازم یدکی بادوام و باکیفیت چقدر اهمیت دارد. همانطور که میدانید فوتون یکی از برندهای شناخته شده در تولید کامیون های سنگین است و لوازم یدکی فوتون سنگین نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

کیفیت لوازم یدکی فوتون سنگین، یکی از موارد مهم است که در هنگام خرید این محصولات باید مورد توجه قرار گیرد. از آنجایی که لوازم یدکی فوتون از مواد درجه یک تهیه شده اند، مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش داشته و در شرایط سخت، عملکرد مناسبی خواهند داشت.

از دیگر ویژگی های فوتون سنگین میتوان به قیمت مقرون به صرفه و همچنین در دسترس بودن آنها اشاره کرد.

قیمت لوازم یدکی فوتون سنگین

عوامل متعددی در قیمت فوتون سنگین موثرند، کمپانی تولید کننده لوازم یدکی، کیفیت مواد اولیه و همچنین سال تولید و مدل خودرو از جمله مهمترین فاکتورهایی هستند که در زمان خرید لوازم یدکی فوتون سنگین باید مورد توجه قرار گیرند.

از آنجایی که لوازم یدکی فوتون سنگین، توسط کمپانی فوتون موتور تهیه و تولید میشوند، میتوان از کیفیت و دوام بالای این محصولات اطمینان حاصل کرد. چرا که کیفیت پایین این محصولات به خصوص در رانندگی خودروهای سنگین باعث بروز اتفاقات ناگوار و غیرقابل جبران خواهد شد.

پارتیفا به عنوان نمایندگی رسمی فروش لوازم یدکی فوتون سنگین؛ اصالت تمامی محصولات و قطعات به فروش رفته از این فروشگاه را تضمین میکند.

خرید لوازم یدکی فوتون سنگین

اگر نیاز به خرید لوازم یدکی فوتون سنگین دارید، پارتیفا به عنوان واردکننده قانونی و رسمی لوازم یدکی خودروهای فوتون، میتواند در این مسیر همراه شما باشد. تمامی محصولات قابل فروش در این فروشگاه دارای گارانتی اصالت و کیفیت بوده و شما میتوانید تمامی محصولات مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان از ثبت سفارش؛ در محل مورد نظر تحویل بگیرید. همچنین شما میتوانید جهت کسب مشاوره رایگان و یا اطلاعات بیشتر در مورد قطعات فوتون سنگین و یا نحوه ثبت سفارش در سایت با شماره تلفن های ۰۲۱۲۲۵۹۸۴۹۳۰۹۱۲۸۲۱۳۵۸۸۰۹۱۲۹۳۲۹۲۲۰ تماس حاصل فرمایید.